Hakkımızda

Ülkemizde hizmet veren tüm Dünya konsolosluklarının uyguladığı ve değişkenlik gösteren vize prosedürlerine hakim olan uzman kadrosuyla , ticari , turistik , isçi , aile birleşimi , eğitim vizeleri konusunda ve Türkiye'de ikamet eden yabancı vatandaşların ikamet teskereleri , çalışma izinleri ve vatandaşlık başvurularında mevzuata uygun şekilde hareket ederek danışmanlık hizmeti vermek ve kurumsal müşterilerinin yurt içi ve yurt dışı seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla 2016 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Trisa ; Tecrübeli ve profesyonel vize ekibi sayesinde yurt dışı seyahatlerinde en büyük problem olan vize prosedürlerini ortadan kaldırmaktadır.

Ülkeler arasındaki karşılıklı protokoller sonucunda bir çok ülke Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir.Bu vize uygulamaları her ülkenin kendi konsolosluğu ve büyükelçilikleri tarafından yürütülür , her ülkenin kendi kanunlarına , yönetmeliklerine göre işleyişler farklılık göstermektedir.

Trisa ; Yurtdışına çıkacak olan değerli yolcularımızın bu prosedürler ve farklı başvuru uygulamaları için zaman kaybetmesini önler, güvenli ve en hızlı şekilde gideceğiniz ülkelerin talepleri doğrultusunda gerekli vizeye sahip olmanız için danışmanlık yapmakta ve vize işlemi servis hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca Türkiye 'de bulunan ve burada yaşamak isteyen yabancı uyruklu vatandaşların , Türkiye’de kalışlarını yasal hale getirmek , çalışma izinlerini ve ikamet belgelerini temin etmek  ve oluşabilecek diğer tüm olumsuzlukların önüne geçmek için bünyesinde bulunan hukuk bürosu eşliğinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Trisa ; deneyimlerinden aldığı gücünü global servis ağı ayrıcalığı ile birleştirir. Bu ayrıcalık ile vize servisi, yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama, transfer temininden geniş çaplı iş seyahatlerine, özel etkinliklerden dev kongrelere kadar birçok organizasyonu eğitimli ve profesyonel ekibi sayesinde başarı ile yönetir.

Geniş hizmet yelpazesi ve gücü sayesinde Trisa , iş ortaklarına deneyimi ile sağladığı güven, her ayrıntısına gösterdiği özen ile başarıya ulaşmış bir hizmet almanın farkını yaşatır.

 

 

Tüm is süreçlerinin merkezine yerlestirdiği kosulsuz müsteri memnuniyeti felsefesinden güç alarak sektörünün lider ve yol gösteren firması olmak.

Sektöründe müsterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karsılayan profesyonel, yaratıcı ve yüksek kalitede “butik” hizmetler sunmak, mükemmeliyetçi bir çözüm ortağı olarak hareket etmek.